gallery/firm

Biuro Badań i Analiz Statystycznych (BBIAS) zajmuje się realizacją badań ilościowych jak również analizą danych z wykorzystaniem statystycznego programu PASW (SPSS). Oferta skierowana jest zarówno dla firm, urzędów, jednostek realizujących projekty europejskie, a także studentów i doktorantów przygotowujących prace badawcze, w których istnieje potrzeba statystycznej analizy danych. Firma specjalizuje się w tworzeniu poprawnych metodologicznie problemów i hipotez, budowaniu narzędzi, doborze próby badawczej, realizacji badań oraz analizie statystycznej.

Biuro Badań i Analiz Statystycznych jest legalną firmą badawczą istniejącą nieprzerwanie niemal od dziesięciu lat. Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu SPSS.

gallery/panel

Prócz realizacji badań społecznych i marketingowych na potrzeby różnego rodzaju firm, instytucji publicznych oraz uczelni zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych analiz statystycznych na potrzeby naukowe.

Nasze atuty to przede wszystkim profesjonalizm, odpowiedzialność oraz terminowość. Zaufało nam już wielu klientów!

Biuro Badań i Analiz Statystycznych to rzetelne oraz profesjonalne:

analizy statystyczne

analiza ankiet

analizy ankiet

Biuro Badań i Analiz Statystycznych to ośrodek badawczy , który w ramach swojej działalności realizuje profesjonalne: badania społeczne badania marketingowe badania rynku w konkurencyjnie niskich cenach!